2016.

2016 június 04.

Rotary túra 15 / 30

Szervező: Rotary Club Vác

Kedvezett az időjárás az első Rotary Naszály teljesítménytúrának. Napsütésben rajtoltak a 15 és 30 km-es táv nevezői. A Rotary Club Vác szervezésében első alkalommal került megrendezésre, június 4-én a Cartographia és a Cserhát Kupában is szereplő teljesítménytúra.
Mind a 145 fő sikeresen teljesítette a távokat. Az ország távolabbi településeiről, mint pl. Szegedről, Győrből is köszönthettünk indulókat. A túrázókat gyönyörű Dunai panoráma és a zöldellő Naszály bűvölte el. Ellátásukról az állomásokon és a célban gyümölcs, müzli szelet, zsíros kenyér és sütemények szolgáltak. Pozitív visszajelzések érkeztek a résztvevőktől. A kellemes túrahangulathoz a hozzájárulók közreműködését itt is szeretnénk megköszönni: A Petőfi Sándor Általános Iskola biztosította a rajt és cél helyszínét, köszönet illeti a Pampalini Pizzériát, a Pingvin Cukrászdát, a Repeta éttermet, a Lyra Könyvesházat, a Margaréta Cukrászdát, a Deákvári Patikát és a LAVINA Kft-t a támogatásukért.
Részletesebben a teljesitmenyturazoktarsasaga.hu oldalon olvashatnak az érdeklődők az útvonalról, valamint az idei további teljesítménytúra kiírásokról. Reméljük, hogy a szabadidő eltöltésének ezt a kellemes és hasznos módját egyre többen választják a váciak is, és ez a jövőre tervezett túránkon a helyi jelentkezők számának bővülését eredményezi.

Rotary túra 15 Rotary túra 30 vissza az oldal tetejére vissza a Főoldalra

Rotary Club Vác Közhasznú Egyesület

Telephelye: 2600 Vác, Piac utca 1.

Nyilvántartási száma: TE3378

Adószáma: 18696767-1-13